Табір "Забава"

На базі нашої гімназії протягом багатьох років працює табір денного перебування "Забава" та спортивний табір "Олімп". В цьму році табір відчинив свої обіми дітям 27 травня та розпрощаються діти з табором 12 червня.

День восьмий

День восьмий був присвячений фізкультурі та спорту. Цікаво пройшов конкурс "Містер- Мускул". Конкурсанти показали всю свою силу та спритність. Після обіду всіх закрутила спортивна карусель.

День дев`ятий

День дев`ятий запом`ятався екскурсією на природу і рольовою грою "Світ рослин", в якій нагородою переможцю було відвідування фітобару.

Незабутній слід у душах дітей залишила поїздка, організована відділом освіти Слов'яносербської райгосадменистрации, місто Краснодон, в музей «Молода гвардія». Діти побували біля пам'ятника «Клятва», завмерли біля стели «Скорботна мати», хвилиною мовчання вшанували пам'ять молодогвардійців на місці їх страти біля монумента «Нескорені». Всього чотири місяці тривала боротьба підпільників з ворогом, але ми знаємо, що «Молода гвардія» триває.

День десятий

День десятий присвячений пам'яті А.С. Пушкіна. В гості прийшла Аріна Радионовна і запропонувала всім дітям інсценувати казки Пушкіна. Після чого було проведено конкурс на кращого читця віршів знаменитого поета.

День одинадцятий

День одинадцятий - день гарного настрою. З ранку всі відразу включилися в гру "Компліменти", яка продовжилася в розважальному конкурсі "Кохання з першого погляду". І на завершення свята всі загони взяли участь у веселій естафеті.

День дванадцятий

Якими чарівними і красивими можуть бути наші дівчатка всі побачили на дванадцятий день під час конкурсу "Міс Краса" і показу моделей. Хлопчики піднесли їм квіти після конкурсу "Бал квітів".

День тринадцятий

Наскільки все оздоровилися, хлопці дізналися на тринадцятий день, переслідував страною "Мій до дір". Потім кожен загін підготував виступ агітбригад "За здоровий спосіб життя".

День чотирнадцятий

До закриття табірної зміни діти приготували святковий концерт та взяли участь в іграх, конкурсах, веселій естафеті.