Наші досягнення

21 лютого 2014 року Зимогір’ївська гімназія тепло та радісно зустрічала гостей району, області. Приводом для такої зустрічі став обласний семінар, присвячений підведенню підсумків роботи над виховним проектом «Формування у старшокласників ціннісного ставлення до себе та інших в умовах середовища гімназії», який тривав 5 років. Під час заходу панувала атмосфера урочистості, доброзичливості, задоволення від зробленої роботи.

За круглим столом гостей вітали директор гімназії Е.Г.Саркісьян, завідувач обласного центру практичної психології та соціальної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки ЛОІППО, керівник проекту Г.А.Кирмач, завідувач КУ «Районний методичний кабінет» Слов’яносербської районної ради В.В.Гримковська.

11 сентября, на територии Зимогорьевской гимназии, проходили соревнования с ДПЮ (допризовной подготовки юношей).Всего принимало участие 13 команд: команда Веселой Горы, Желтого, Зимогорья,причем как первой школы так и гимназии, Красного Луча, Лозовского, Лотиково, Металлист, Родаково, Славяносербска, Трехизбенки, Фрунзе и Хорошего. Из 78-ми участников судьи выбрали 6-ых рекордсменов. В это число вошел учащийся Зимогорьевской гипназии Дерепаско Андрей и мы его поздравляем с лучшим результатом! Парни показали себя с лучшей стороны. Их задачей было показать силовую подготовку, бег на 100 метров и метание гранаты. Борьба была не простой, мальчикам пришлось поработать, и не зря. Зимогорьевская гимназия отвоевала первое место честным трудом! Но на этом соревнования не закончились. 14 сентября Андрей Дерепаско поедет подтверждать свой результат на областные соревнования! И мы конечно же желаем ему только победы!

Нагородження призерів районних олімпіад на гімназійній лінійці