Музей "Берегиня"

Для кожної людини її родовід- це джерело її сили. Людина має завжди пам’ятати звідки вона родом, де її коріння, глибоко знати історію свого роду, його мову, звичаї. Саме для цього і був створений у нашій гімназії 1990 року народознавчий музей « Берегиня». За ініціативою колишнього директора школи Івана Васильовича Лисицина було проведено велику роботу з організації музею. Підібране приміщення, упорядковані експонати. Школярі, вчителі, батьки учнів, місцеві жителі віддавали збережені речі побуту, знаряддя праці, рушники і вишивки до музею. В оформленні світлиці допомогу надала колишня вчителька математики Надія Іванівна Саф’яннікова. Як жива вигляда українська хата, криниця, млин, зелений садочок, намальовані нею на стіні.