КАФЕДРА НАУКОВО-ГУМАНІРНИХ ДИСЦИПЛІН

Атестація педпрацівників  2014 року

Педагогический опыт:  ТОПОЛЬСКОВА НАТАЛЬЯ НИКОЛАЕВНА,  учитель русского языка и литературы,  специалист высшей категории.

«Старший учитель».  Зимогорьевская гимназия, Славяносербского района Луганской области.

12 лютого 2014 року в Зимогір’ївській гімназії пройшов урок української літератури на тему «А.С.Малишко. Життєвий і творчий шлях. «Пісня про рушник – гімн материнської любові» - який провела учитель Чемес Л.М. На уроці використовувались передові педагогічні технології. Учні презентували свої проекти, декламували вірші, проспівали «Пісню про рушник», аналізували поезію. Урок пройшов у теплій, зворушливій атмосфері і запам’ятається учням на довгі роки.

Тиждень української мови

«І  лине рідне слово…»- саме ця тема супроводжувала тиждень української мови на початку  березня 2012-2013 н.р. Вчителями  були проведені відкриті заняття, а учні середньої ланки брали активну участь у виступах перед учнями початкових класів: розповідали про життя Тараса Григоровича Шевченка, декламували його вірші, демонстрували картини цього відомого письменника та художника, тим самим підвищували інтерес дітей до читання. Найуважніших дітей чекали подарунки від старшокласників.

12 березня  був проведений брейн-ринг « Мені це відомо!» серед учнів 5-х класів. Командам  пропонувались різнопланові завдання, присвячені прислів'ям,  приказкам та загадкам нашого українського народу. Під час заходу діти показали глибину своїх знань та отримали багато нової корисної інформації. Після тривалої боротьби перемогу одержала команда 5-А класу. Всі учасники та групи підтримки отримали грамоти та солодкі подарунки. Діти мали  велике задоволення від заходу, а для педагога це є найголовнішим у роботі.