КАФЕДРА ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

Атестація педпрацівників 2014 р

Досвід роботи вчителя початкових класів Ушакової О.В., старший вчитель, спеціаліст вищої категорії

На базі Зимогірʼївської гімназії 19 лютого 2014 року відбувся районний семінар вчителів 3 класів. Тема семінару «Використання інноваційних технологій на уроках в початковій школі.

Заступник директора з навчально-виховного процесу Лебединська Ольга Олексіївна розпочала семінар з теоретичного блоку « Інноваційні технології на уроках в початковій школі» . практичний блок розпочали вчителі 3-х класів.

Вчитель 3- А класу Ушакова Олена Володимирівна (вчитель початкових класів, спеціаліст вищоїкваліфікайійної категорії «старший учитель») показала урок математики на тему: «Рівняння. Складені рівняння».

Вчитель 3 – Б класу Бородіна Ольга Миколаївна (вчитель початкових класів, спеціаліст) показала використання інноваційних технологій на уроці природознавства. Тема уроку: «Довкілля тварин. Пристосування тварин до добування корму. Як тварини захищаються.»